Poslaním spoločnosti DUALEX s.r.o., so sídlom v Rimavskej Sobote, je prinášať svojim zákazníkom nadštandardný sortiment praktických nástrojov a prístrojov potrebných pri starostlivosti o automobil ako aj širokú paletu doplnkov a príslušenstva ktoré ocenia všetci milovníci automobilov a motocyklov. Náš sortiment je starostlivo vyberaný na zabezpečenie maximálnych úžitkových vlastností a vysokej úrovne kvality. Tovar distribuujeme po celom Slovensku prostredníctvom zásielkovej služby do 48 hodín, alebo ponúkame možnosť faxových, prípadne elektronických objednávok, pričom zásielky sú doručené do niekoľkých dní poštou. Inovácia, kvalita a zákaznícky servis sú pre nás záväzkom voči našim zákazníkom.

DUALEX je od roku 2008 dovozcom a distribútorom talianskej firmy Lampa a jej značiek PILOT  a  LAMPAS. Na základe dobrých výsledkov sme na autopríslušenstvo uvedených značiek získali exkluzivitu pre celú Slovenskú republiku.

Aj v novom katalógu sme priniesli veľa noviniek pod značkami LAMPA, PILOT, ale aj pod vlastnou značkou DUALEX a DUALEX Security Systems, ktoré sa pre našich zákazníkov stávajú obľúbenými a osvedčenými produktmi. V roku 2011 sme zaviedli sortiment vhodný aj pre autoservisy – diaľkové ovládače, centrálne zámky, autoalarmy, denné svietenia, žiarovky, exkluzívne typizované autorohože a mnohé ďalšie položky.

Sortiment sme doplnili kvalitnou radou univerzálnych bezramienkových stieračov, certifikovanými samoupínacími snehovými reťazami s najvyššou kvalitou, špeciálnymi snehovými návlekmi AutoSock, ako aj širokým spektrom autopríslušenstva pre kamióny. Novinkou je ponuka autochémie a autokozmetiky od renomovanej talianskej firmy .

DUALEX Vám ponúka spoľahlivosť a stabilitu dodávok, kvalitu, ústretový a profesionálny prístup. Sme pripravení vás o tom presvedčiť.